O mnieAgnieszka, lat 34, Pruszków

Cieszę się, że zajrzałeś do mojego świata. Rozgość się, zapraszam.
 

Co czytam? 

Jestem dość wymagającym czytelnikiem. Nie zadowalam się mdłą i powolną fabułą, nielogiczną konstrukcją i brakiem tego czegoś nieopisanego, co powoduje, że książka przenika w duszę i zostaje w człowieku na lata. Uwielbiam czytać mądre życiowo książki, kryminały, thrillery, powieści sensacyjne i historyczne, też obyczajowe. Czasem mam ochotę oderwać się do literatury faktu, czy też biografii. Kocham poezję.

Nie gonię ślepo za nowościami, ale lubię odkrywać. W najmniej spodziewanym momencie można trafić na książkę – perełkę. Takie powieści szczególnie pielęgnuję w sercu. 

Kindle kontra papier

Czytam głównie ebooki na Kindle’u, ale lubię też od czasu do czasu sięgnąć po książkę papierową. Kiedyś dziwiłam się ludziom, którzy zachwycali się czytnikami. Dziś dziwię się samej sobie, że tak długo się opierałam, nie wyobrażam sobie życia beż Kindle’a.

Lubię nawet bardzo

Oszalałam na punkcie naszych kotów: Zoe, Rocky’ego i Rogalika. Cudowne urwisy, bez których dom nie byłby takim, jakim jest. Lubię też dobre filmy (dobre w znaczeniu mądre, z przekazem, dające do myślenia – podobnie jak z książkami), medytować i nordic walking.

Zapraszam do kontaktu

Zaintrygowała Cię jakaś książka? Może mi ją polecisz?

Agnieszka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz